Jaroslav Tomeček
Dobrý den,
jsem spokojený se službami, možná jsme mohli odhalit nějaké rozdíly mezi inzerátem a skutečným stavem, co se vybavení auta týká, ale to jsou drobnosti.
Pan Tylšar byl jinak velmi důkladný, proaktivní pečlivý a poradil. Dávám čtyři hvězdy.
Děkuju,
Jaroslav Tomeček
Gamacar Brno
Luboš C.
Dobrý den,
osobně jsem u prohlídky nebyl, ale to, že autobazar neumožnil jízdu, aby bylo vůbec možné posoudit v jakém stavu auto je, myslím nepotřebuje komentář. Osobně se domnívám, že mají takovou zvláštní strategii a auta v moc dobrém stavu většinou nebudou. Dále jsem s kontrolou vozu byl jinak velmi spokojený, sám ani možnost diagnostiky nemám, takže jsem rád, že jsem využil služeb , i když auto nekoupím. Víceméně auto mám a nepotřebuji, tohle jsem chtěl spíš jako vzpomínku, protože jsem tento model před deseti lety vlastnil a auto mělo být údajně v nádherném stavu. Já si to už nemyslím. Neumožnění řádné projížďky ze strany autobazaru byl důvod proč bych od nich to auto už nekoupil. V případě, že bych v budoucnu kupoval auto, zase bych využil této služby, protože jsem již teď vděčný, že mi ušetřila spousty peněz a hlavně starostí. Prodejce potřebuje, aby dal kupujícímu cizí doklady, nejlíp, aby na autě nic nezkoumal, neprojížděl se a hned zaplatil a technickou i doklady si vyřizoval sám a věřil, že to dobře dopadne. Já tam nebyl, zkušenost s nema nemám, ale mám z toho takový pocit. Ještě jednou děkuji. Pro pana technika pět hvězdiček, za přístup autobazaru nemůže. Děkuji.

Radek Durďa Auto - Zlín Příluky
Libor Zakopal
Dobrý den,
5/5
S panem Tylšarem konkrétně jsem auto řešil po doporučení od kolegů z práce. Domluva a vyjasnění po telefonu rychlá, po vysvětlení jsem změnil názor na některé modely, které jsem předtím preferoval :) Upřesnili jsme hlavní požadavky - kombi kvůli rodině, benzín atmosféra, ne úplná plečka, nejlíp 2015 a novější. Vzhledem ke stavu trhu kvůli vládním zmatkům bylo jasné, že to může trvat, protože aut na prodej bylo málo.
Po týdnu a něco poslal přehled kandidátů, který jsem prošel a probral s ním favority. Pan Tylšar pak prohlídl auto, zavolal z místa a ukázalo se jako dobrý kus (zatím můžu potvrdit - už ho mám týden doma :) ).

MK Auto Rosice u Brna
Martin Pelikán
Zdravím
ohledně spokojenosti s p.Tylšarem:
5hvězdiček-
odvedl naprosto perfektní profesionální výkon a navíc je jeho jednání vstřícné, přátelské.
Moc děkuji
S pozdravem Martin Pelikán
BS Auto Brno
Studená Helena
Dobrý den,s technikem,panem Ing.Tylšarem jsem byla naprosto spokojena.Kdyby bylo možno dát víc hvězdiček než jen 5,s radostí bych mu je přidělila.Takto můžu přidělit pět hvězdiček,velikou pochvalu a poděkování.
Ing.Tylšara vřele doporučuji všem,kteří si chtějí koupit ojetinu a potřebují někoho,kdo by jim s výběrem a prověřením auta pomohl.
Veronika Malá
Dobrý den,
za nás 5*.
Celá komunikace byla velmi příjemná a profesionální. Pan Tylšar nám pomohl v první fázi vytipovat model vozidla, které bude pro nás to pravé a následně nám aktivně pomáhal při hledání konkrétního vozu. Samotná prohlídka před koupí byla na vysoké úrovni, pan Tylšar prošel poctivě snad vše, co bylo možné. Vynaložené peníze jsou jistě dobrou investicí, zejména pro naprosté lajky, jako jsme my.
S pozdravem
Veronika Malá
Vítězslav Treu
Dobrý den,
nechtěl jsem hodnotit službu okamžitě, ale až s odstupem času a myslím tedy, že taková recenze bude mít vypovídající váhu v tom, že opadlo prvotní nadšení z vybraného vozu a lze se soustředit na hodnocení po delší době užívání vozi. Jsem velmi spokojený s technikem panem Tylšarem, který je odborníkem naslovo vzatým, s výběrem vozidla poradil, z mého původního návrhu mě doslova vyvedl z omylu, kdy jsem chtěl vozidlo z autorizáku (zřejmě po leasingu) a raději jsme zajeli do autobazaru se kterým má dobré zkušenosti, což se mě potvrdilo a vozidlo slouži výborně. Moc tedy děkuji a je to za 5*****.
Josef Stratil
Dobrý den. S panem Tylšarem jsem byl maximálně spokojen. Jak ze stránky odborné, tak stránky lidské. Jeho služby mohu jen doporučit. Dlouho jsem neviděl většího profesionála.
Děkuji Josef Stratil
Kristýna Antonínová
Dobrý den,
kontrola ojetého vozu proběhla nad očekávání skvěle. Na kontrole jsme se domluvili dopoledne a hned večer se nám pán z Autobezobav.cz věnoval několik hodin do 9 hodin večer. Přáli jsme si prohlédnout hned 2 auta. Pán nám auta zkontroloval naprosto pečlivě, obě projel si je, prohlédl ze všech stran a úhlů a nakonec nám doporučil, které je lepší a na co si případně máme dávat pozor. Za nás to byly naprosto skvěle a výhodně investované peníze.
Kristýna Antonínová
Marek Čermák
Dobrý den,
se službami pana Tylšara jsem byl velice spokojený. Komunikace i profesionalita naprosto v pořádku, líbil se mi i jeho lidský přístup a podrobné vysvětlení všech dotazů.
S pozdravem
Marek Čermák
Honza Mareček
Dobrý den,
spolupráce s panem Tylšarem byla vynikající, za jeho odborné znalosti a projev by se nemusel stydět ani pan Vaculík. Nakonec jsem koupil jiný vůz, než který jsem žádal na prověření, ale stejně musím maximálně doporučit
s pozdravem
Honza Mareček